Príslušenstvo a doplnky

Montážou príslušenstva viete Vášmu autu ponúknuť určitú pridanú hodnotu bezpečnosti alebo pohodlnosti. Či sa už rozhodnete pre parkovacie senzory, LED denné svietenie alebo iné príslušentvo, radi Vám pomôžeme so správnym výberom a s odbornou montážou. Príslušenstvo a doplnky rozdeľujeme do troch skupín:

Príslušenstvo a doplnky s bezpečnostou funkciou
Asi najdôležitejšia skupina doplnkov, ktorá nám, vodičom, pomáha bezpečnejšie zvládať nástrahy cestnej premávky. Ich primárnym účelom je zvýšenie bezpečnosti účastníkov premávky a ochrana pred škodami na vozidle. Pomáhajú nám pri parkovaní (parkovacie senzory), spravia nás viditeľnejšími (modul zapnutých svetiel, LED denné svietenia), pomáhajú nám sa lepšie sústrediť na cestu (handsfree sady) alebo nás upozorňujú na možné nebezpečenstvo (merač tlaku v pneumatikách).

Príslušenstvo a doplnky s komfortnou funkciou
Komfortné doplnky a príslušenstvo majú za účel najmä zvýšenie pohodlia počas jazdy a zjednodušenie ovládania súčastí vozidla. Umožnujú nám oddýchnuť si počas dlhšej jazdy (tempomat) alebo pomáhajú pri zamykaní vozidla (centrálne zamykanie). Taktiež klientom často montujeme dodatočné elektrické ovládanie okien a aj vyhrievanie sedadiel, ktoré nám spríjemní jazdu práve v studenej zime.

Príslušenstvo a doplnky s vizuálnou funkciou
Do tejto skupiny patria najmä doplnky pre odvážnejších majiteľov vozidiel. Väčšinou sa ich montáž uskutočnuje na mieru a presne podla potrieb zákazníka. Ich montážou dosiahne klient odlíšenie od iných vozidiel napríklad s farebným LED osvetlením interiéru a exteriéru alebo montážou tuningových náhradných dielov a príslušenstva.

Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť so správnym výberom príslušenstva, obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme  0903 25 25 15

 

+421 903 25 25 15
Matlovič © 2024