Projekt abcauto.sk

Projekt abcauto.sk prináša motoristom moderný spôsob výberu správneho autoservisu, pneuservisu alebo iného poskytovateľa auto-moto služieb. Na abcauto.sk nájdete užitočné online aplikácie:

Online Autoškola
Blíži sa Vám magická hranica plnoletosti a možnosť konečne si spraviť vodičský preukaz? Alebo si chcete spraviť ešte predtým vodičák na malú motorku? Tak nezabúdajte, že výberom vhodnej autoškoly viete nielen ušetriť peniaze, ale aj skrátiť dĺžku trvania kurzu a ušetriť si nervy a slzy s neprofesionálnym inštruktorom a rozpadnutým autom…

Online Pripomienka
Ak zabúdate na dôležité auto-moto termíny, nepamätáte si, kedy máte absolvovať technickú a emisnú kontrolu alebo kedy najneskôr podať výpoveď PZP? Vyskúšajte Online Pripomienku a nastavte si pripomienky na dôležité termíny smskou alebo mailom.

Online Poistenie
My motoristi vieme, že každé euro je dôležité. Poisťovne menia sadzby každý rok, preto neváhajte a porovnajte najvýhodnejšie ponuky PZP pre Vaše auto. Rýchlo, prehľadne a bezpečne s okamžitou platnosťou a všetkými dokumentami ihneď na mail.

Online Pneuservis
Vyskúšajte jedinečnú online aplikáciu pre motoristov. Prvý Online Pneuservis, v ktorom už nemusíte lúštiť komplikovaný cenník s nezmyselnými poplatkami a absolvovať komplikované objednávanie cez telefón. Jednoducho si vypočítate cenu, vyberiete doplnkové služby a objednáte sa online na voľný termín. Iba 3 jednoduché kroky…

Online databáza firiem
Nehľadajte, ale nájdite firmy podľa miesta alebo služieb, ktoré poskytujú. Autoservis, pneuservis, poisťovne, klampiari, elektrikári, autovrakoviská… Možnosť hodnotiť firmy, zvyšovať ich rating, odoberať zaujímavé novinky alebo zmeny profilu.

Toto všetko a ešte oveľa viac jedine na www.abcauto.sk

+421 903 25 25 15
Matlovič © 2023