Univerzálny tempomat AP900C

liteon-ap900c-aUniverzálny tempomat s pripojením na CAN BUS – slúži na nastavenie a udržanie požadovanej rýchlosti, čim napomáha vodičovi ku komfortnej jazde počas dlhých ciest. Je vhodný nie len pre vozidlá s CAN BUS zbernicou. Užívateľ si môže sám uložiť do pamäte dve rôzné rýchlosti, ktoré potom flexibilne dokáže aktivovať stlačením tlačidla. Tempomat nastaví predvolenú rýchlosť a bude ju udržiavať až kým ju uživateľ nezruší.

Výhody: – úspora paliva pri efektívnej jazde – pohodlné a komfortné šoférovanie – dodržiavanie predpísaných rýchlostí, a tým ušetrenie na prípadných pokutách

Tempomat je určený pre vozidlá s elektronicky ovládaným plynovým pedálom (s manuálnou alebo automatickou prevodovkou) a je vhodný prevozidlá nielen s CAN BUS zbernicou.

Pre ovládanie tempomatu je nutné použiť ovládaciu páku CM35. Na prepojenie plynového pedálu s riadiacou jednotkou motora je nutné použiť T-kabeláž na konkrétny typ vozidla – viď Zoznam podporovaných vozidiel AP900C – pripojenie cez CAN BUS, alebo Zoznam podporovaných vozidiel AP900C – analógové pripojenie.

+421 903 25 25 15
Matlovič © 2019